Прокурор Поночовный об уголовной ответственности для крымчан, взрывах в Севастополе и Евпатории и угрозах журналисту ЦЖР Батурину: обзор событий за неделю

War
Военный аэродром «Саки». Фото: Google Earth

Огляд найважливіших новин за тиждень, 1-7 січня 2024 року, на тимчасово окупованих російськими військами територіях Херсонської, Запорізької областей України та Криму.

Херсонська область

63-річний Ігор Дикуха, депутат Каховської районної ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!», колишній староста Райського Новокаховської громади і ексдиректор державного Новокаховського рибоводного заводу частикових риб зареєстрував ФГ «Данна» у окупантів. До цього він працював на загарбників спеціалістом відділу екології в Генічеську і очільником одного з відділів окупаційного міністерства сільського господарства і рибальства Херсонщини.

Колаборант Ігор Дикуха на пропагандистському заході у Генічеську. Фото з окупаційних тг-каналів

Запорізька область

З 2024 року для отримання будь-якої медичної допомоги мешканцям ТОТ Запорізької області необхідно мати поліс медичного страхування. Його вимагатимуть навіть при виклику швидкої допомоги.

АР Крим та Севастополь 

Балкер SAN COSMAS (ex-LAODICEA, IMO: 9274343, MMSI: 677033900, Flag: Tanzania) під час незаконного рейсу до окупованого Криму завантажив у порту Феодосії партію насіння соняшника, за документами викраденого з окупованої частини Запорізької області, і вивіз його до Туреччини для компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів.

SeaKrime myrotvorets.news