В цьому випуску програми «Питання національної безпеки» (проект Центру журналістських розслідувань, ефір ТРК Чорноморська) від 17 вересня 2019 року:
Пенсії для переселенців.
Скільки на різних схемах невиплат начебто економить Пенсійний фонд?
Яку гуманітарну та інформаційну політику формуватиме новий уряд?
Як долатиме дискримінацію громадян із кримською, донецькою та луганською прописками, і чи ладен підтримувати громадські ініціативи на тимчасово окупованих територіях, і хто сьогодні крайній у формуванні санкційної політики?
Про це говоримо в студії з Олександрою ДВОРЕЦЬКОЮ, правозахисницею і координаторкою офісу з розробки гуманітарної політики щодо окупованих територій в структурі Міністерства культури, молоді і спорту України.
Сюжет Єлизавети Стрій про те, які перешкоди доводиться долати вимушеним переселенцям, аби отримати передбачені українським законодавством соціальні виплати, включаючи і пенсії.
Сюжет Євгена Лешана про російську компанію «Центродорстрой», яка, не дивлячись на загрозу потрапити під західні санкції, за протекції Кремля стала єдиним підрядником на всі дорожні роботи протягом п’яти років в окупованому Криму.
Сюжет наших кримських колег сайту Crimean Tatars, про перший кримськотатарський книжковий ярмарок, який з великим успіхом пройшов в окупованому Сімферополі в мікрорайоні компактного проживання кримських татар Ак-Мечеть. Організатори, які провели його без участі окупаційної «влади», планують зробити ярмарок щорічним.
Сюжет Свєти Єрещенко та Петра Коберника про підсумки роботи у Херсонській області медіацентрів IPC-Генічеськ і IPC-Херсон, створених Інформаційним пресцентром завдяки проєкту «Медійна програма в Україні», який реалізується міжнародною організацією Internews та фінансується Агентством з міжнародного розвитку США (USAID).