Кабмін 5 жовтня призначив ще трьох нових заступників міністра оборони України, які відповідатимуть за військово-технічну політику, закупівлі та інституційний розвиток.
Про це повідомив сам очільник Міноборони Рустем Умєров у Facebook.
«Військово-технічна політика, закупівлі, інституційний розвиток – продовжуємо кадрові зміни у Міністерстві. Результат повинен відчути кожен український воїн на фронті. КМУ затвердив трьох заступників», – написав Умєров.
Він заначив, що рішенням Кабміну призначені:
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк став заступником міністра з питань військово-технічної політики.
Гаврилюк у квітні-серпні 2022 року був головою робочої групи України в координаційному центрі по наданню допомоги у Німеччині, раніше – радник Командувача сил логістики Збройних Сил України та керівник головного управління логістики – заступник Начальника генерального штабу ЗСУ.
За словами Умєрова, найважливіші завдання Гаврилюка – розвиток озброєння та військової техніки Сил оборони, перепрофілювання українського ОПК на номенклатуру НАТО та тісне співробітництво з країнами партнерами.
Дмитро Кліменков став заступником міністра з питань закупівель. Раніше Кліменков працював комерційним директором АТ «Укртрансгаз». За час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план з закачування газу до підземних сховищ та на 15% збільшити кількість клієнтів-нерезидентів. До цього працював першим заступником голови ФДМУ, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проектів в шведській компанії Еріксон.
Ключові пріоритети Кліменкова на посаді – стандартизація, систематизація, дієвий контроль та цифровізація закупівель, створення поетапного алгоритму закупівель та контролю, повноцінний запуск Агенції нелетальних закупівель, вказав міністр.
Станіслав Гайдер став заступником міністра з питань інституційного розвитку. Гайдер – керівник цифрової трансформації Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). На попередній посаді займався стратегічним плануванням Агенції за методологією цілей та ключових результатів (OKRs) де було переналаштовано ключові бізнес-процеси. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції та ін.
Як зазначив Умєров, головний пріоритет Гайдера – розбудова стійкої та цілісної інституції Міністерства оборони, яка спирається на дані та забезпечує прозорість і підзвітність.
«Українські воїни повинні бути забезпечені усім необхідним. Нульова толерантність до корупції та ефективність – найважливіші принципи роботи Міністерства оборони. Впевнений, що нові члени команди реалізують поставлені цілі», – підсумував міністр оборони.
Нагадаємо:
- 6 вересня 2023 року Верховна Рада призначила Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України, підтримавши подання президента Володимира Зеленського.
- 18 вересня 2023 року Кабмін України звільнив шістьох заступників міністра оборони та державного секретаря відомства.
- 22 вересня 2023 року Кабмін ухвалив розпорядження про призначення Людмили Дараган державним секретарем Міноборони України. Раніше вона була заступницею голови Фонду державного майна України.
- 27 вересня 2023 року Кабінет міністрів призначив трьох нових заступників міністра оборони України. Ними стали: Юрій Джигир, Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко.