Наталія Кокоріна
журналістка
Сполучені Штати Америки посилюють тиск на Росію через її агресивну війну проти України. За останні два тижні санкції торкнулись одразу кількох галузей: провідні інформаційні технології заблоковані, чергові канали поставки іранської зброї для війни – перекриті. Крім того США викрили роботу пропагандистської машини Кремля з іномовлення на розвідку, і помічників РФ, які допомагали агресору обходити санкційні…
Росія без Google і Microsoft, пропагандисти-розвідники, закриття каналів поставки іранських ракет до РФ та як США карають помічників агресора.
Ще 400 фізичних і юридичних осіб, повʼязаних з Росією, потрапили під санкції США.
ЄС ухвалив 14-й санкційний пакет щодо Росії. США завдали чергового санкційного удару по газовому та фінансовому сектору країни-агресорки і санкціонували фігурантку розслідування ЦЖР – кримську компанію «Робоавиа», яка виготовляє ударні БПЛА для війни проти України.
Конфісковані в ЄС російські активи передадуть Україні. Російський олігарх Олег Дерипаска намагався вивести з-під санкцій 1,5 млрд доларів, але отримав по руках. Нові обмеження для РФ у торгівлі нафтою та постачанні північнокорейської зброї. Новий санкційний режим ЄС за політичні репресії в Росії.
Як вдарить по Росії заборона на експорт алюмінію. Скільки РФ втратила на виробництві скрапленого природного газу завдяки санкціям і чого чекати від 14-го санкційного пакету ЄС?
Індійські НПЗ відмовилися приймати російську нафту на танкерах «Совкомфлоту», порушення чи обхід санкцій – тепер кримінальний злочин у ЄС, нові обмеження щодо російських пропагандистів.
Наймасштабніші санкції стосовно Росії з початку війни вдарили по банках, платіжній системі «Мир», перевізниках нафти і підприємствах ВПК. А російські олігархи продовжують плакатись в Європейському суді. Підсумовуємо обмеження, які були застосовані США та Європейським союзом до Росії протягом лютого 2024 року. Місяця, що відліковує два роки з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, і…
Після феєричного інтервʼю з Владіміром Путіним пропагандист Такер Карлсон відзняв ще кілька роликів у Москві, аби показати американцям, як класно живуть росіянці під західними санкціями.
В цьому році ЄС, США, Велика Британія, Канада та інші країни внесли до санкціних списків понад 3 тисячі російських компаній. Під каток потрапили державні корпорації, комерційні структури, банки, олігархи та їхні найбільші активи. Постраждали золотодобувний, нафтовий та стратегічний сектори.