Микита Панасенко
Колишній кримський суддя Валерій Чорнобук, обвинувачений у тяжкому злочині проти національної безпеки — державній зраді, якимось чином зміг мобілізуватися до Збройних Сил України у Дніпрі. Та використати це для зупинення судового розгляду своєї справи у Києві.
Відеоблог Микити Панасенка про те, як колишній кримський суддя Валерій Чорнобук, обвинувачений у тяжкому злочині проти національної безпеки – державній зраді, якимось чином зміг мобілізуватися до Збройних Сил України у Дніпрі. Та використати це для зупинення судового розгляду своєї справи.
Нещодавно Центр журналістських розслідувань розповідав про нинішню діяльність Антона Шевцова, сепаратиста із Севастополя, колишнього начальника поліції у Вінницькій області, звільненого на вимогу активістів Автомайдану та АТОвців, затриманого і відпущеного із зали суду. А через сім років СБУ повідомила йому про підозру у державній зраді. З початком великої війни Шевцов, який чкурнув до Криму, створив телеграм-канал,…
Відеоблог Микити Панасенка про нинішню діяльність Антона Шевцова, сепаратиста із Севастополя, колишнього начальника поліції у Вінницькій області, який з початком великої війни чкурнув до окупованого Криму, створив телеграм-канал, де публікує відео українських військовополонених, утримуваних в колоніях у Росії та на окупованих територіях.
В українському медіапросторі знову з’явився севастопольський сепаратист Антон Шевцов. У березні Служба безпеки України повідомила йому про підозру у державній зраді. І це вже якесь дежавю: сім років тому Антон Шевцов, щойно звільнений з посади начальника поліції у Вінницькій області, сидів у суді як затриманий за підозрою у державній зраді. От тільки тоді його відпустили, а…
В окупованому Криму діє спільнота доносчиків, які вишукують людей з проукраїнською позицією.
Підрозділ так званих «аксьоновцев» — розвідувально-штурмовий підрозділ «Конвой» входить до «батальйону «Ливадия», вже другого добробату, створеного гауляйтером Криму Сергієм Аксеновим. Першим був так званий «казачий штурмовий батальйон «Таврида» на чолі з довіреною людиною Аксенова — отаманом «Чорноморского казачьего войска», зрадником Антоном Сироткіним. Хто командує батальйоном «Ливадия» невідомо, але на відео російських пропагандистів легко впізнати бойовика…
Навряд чи російські пропагандисти, знімаючи матеріали про так звану «допомогу українським дітям», задумувалися, що створюють докази для Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі.
Відеоблог Микити Панасенка про те, що у справі ексголови Фонду держмайна України Дмитра Сенниченка, яку розслідує НАБУ, фігурує чеська компанія із розслідування ЦЖР про поставки ільменіту на титановий завод олігарха Дмитра Фірташа в Криму.
Кримські пропагандисти героїзують найманців не тільки Прігожина, а й Аксенова. Так, у нього вже теж є приватна військова компанія. Як гауляйтер Аксенов розвиває дружбу з Прігожиним та формує власні загони найманців?