Уряд Великої Британії оголосив про заборону експорту в РФ предметів розкоші високого класу

Влада

Уряд Великої Британії оголосив про заборону експорту в Росію предметів розкоші високого класу, а також підвищить імпортне мито на 35 процентних пунктів на сотні ключових товарів Росії.

Про це повідомляє МЗС Великої Британії.

Зазначається, що заборона на експорт, швидше за все, стосуватиметься розкішних автомобілів, модного одягу високого класу та творів мистецтва. МЗС оголосить більш детальну інформацію про заборону експорту пізніше у вівторок.

Російський імпорт таких товарів зіткнеться з додатковим підвищенням тарифів на 35 процентних пунктів понад будь-яку тарифну ставку, що діє сьогодні.

Це стосується таких груп товарів: залізо, сталь, добрива, деревина, шини, залізничні контейнери, цемент, мідь, алюміній, срібло, свинець, залізна руда, відходи/їжа, напої, спирт та оцет (зокрема горілка), скло та вироби з нього, крупи, насіння олійних культур, папір та картон, машини, кораблі, твори мистецтва, антикваріат, хутряні шкури та штучне хутро, біла риба.

МЗС зазначає, що російська горілка є одним із знакових продуктів, якого торкнеться підвищення імпортних тарифів.

Канадська влада запроваджує санкції стосовно п’яти росіян і 32 структур, пов’язаних, зокрема, з оборонним комплексом РФ.

Управління контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) опублікувало повний список оточення президента РФ Володимира Путіна, російських олігархів, членів їх сімей і компаній, а також підприємств ВПК, проти яких Сполучені Штати запровадили економічні обмеження через війну, яку Росія веде проти України.

США запровадили додаткові санкції проти РФ, заборонивши американцям вести справи з центробанком Росії, також були запроваджені санкції проти Мінфіну РФ і Фонду національного добробуту.

Європейський Союз опублікував новий санкційний список, до якого потрапили російські олігархи та пропагандисти.

Рада ЄС на додачу до оголошених раніше секторальних санкцій проти Росії і Білорусі вирішила застосувати обмежувальні заходи ще проти 160 росіян, серед яких є члени російської Ради Федерації, олігархи та представники бізнесу.

10 березня уряд Великої Британії запровадив санкції проти сімох наближених до президента РФ Володимира Путіна російських олігархів, серед яких власник англійського футбольного клубу «Челсі» Роман Абрамович, та власник En+ Group Олег Дерипаска. 11 березня Велика Британія оголосила про заморожування активів і заборону на поїздки 386 депутатів Держдуми РФ, які проголосували за «незалежність» «ЛДНР».

Як повідомлялось, 27 лютого лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Канади та США оголосили про новий потужний набір економічних обмежень проти Росії, який включає відключення російських банків від платіжної системи SWIFT, санкції проти Центробанку РФ та заборону продажу «золотих паспортів» заможним росіянам.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa