Спокійна погода і ясне небо допомагають провести розвідку об’єктів удару. Але ні туман, ні мряка суттєво не впливають на плани росіян щодо атак.
Про це повідомляє пресцентр Міноборони.
Як зазначається, проводити супутникову зйомку під час несприятливих погодних умов може бути проблематично.
За даними Міноборони, погода впливає на вивчення наслідків ударів і можливе коригування.
«Для спостереженням за успішністю ударів Росія використовує літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50У. У нього є потужні радіолокаційні засоби, що сканують всю територію України. За кілька сотень кілометрів до кордону України він може бачити практично усе, що відбувається в нашому небі», – йдеться у повідомленні.
«Не варто передчасно радіти успіхам збиття Shahed-136. Жертвуючи дешевими «мопедами», росіяни виснажують наші ППО, – додають у Міноборони.
РФ у ніч з 18 на 19 грудня атакувала Україну 34 дронами-камікадзе типу Shahed із нової партії, яку поставив Іран загальною кількістю 250 штук. Повітряні сили збили 30 дронів із запущених 35.
***
24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.
Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter