Давати 9 місяців УПЦ МП на розрив стосунків з РПЦ – слабкість державної політики в питаннях національної безпеки України

Думки
Андрій Щекун, уповноважений представник Кримської єпархії ПЦУ, координатор КРУК

Надавати 9 місяців фактично і юридично вже давно незаконній «релігійній» антидержавній структурі російської православної церкви, так званій УПЦ «покаятися» (типу розірвати стосунки) – це є нонсенсом і очевидною слабкістю державної політики в питаннях національної безпеки нашої держави, пише у Facebook Андрій Щекун, уповноважений представник Кримської єпархії Православної Церкви України, координатор Крайової Ради Українців Криму.

Про які експертизи ми ще говоримо, про які суди ми же говоримо, коли вже є:

1) Факти анексії 1686 року та знищення Київської митрополії Вселенського Патріархату 1722 року;
2)Невизнання Вселенського патріархату цієї структури московського патріархату;
3) Історичне скасування Акту 1686 року навіть на висвячування Київського митрополита Москвою;
4) Томос, наданий Вселенським Патріархатом УПЦ (ПЦУ) у 2019 році, що визнає канонічне право в Україні виключно ПЦУ;
5) Висновок релігієзнавчої експертизи Статуту про управління Української Православної Церкви на наявність церковно-канонічного зв’язку з Московським патріархатом, за яким доведено державним органам влади належність УПЦ до РПЦ;
6) Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01 грудня 2022 р. «Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 01 грудня 2022 р. № 820/2022.

Крим – реальна картина червень 2022 року, коли три єпархії УПЦ відкрито перейшли до РПЦ.

Скільки років ми ще будемо гнутися й бути під впливом московитів, кгбешників та ефесбешників, що обіймають державні посади та здійснюють до сьогоднішнього антидержавну антиукраїнську політику…

Світлина з відкритих джерел інфопростору